Kmspico 10 Activator

nga | prill 12, 2017

Shkarko Kmspico

Shkarko Kmspico 10 Full Activator pagesë

Kmspico 10 Full Activator Version fundit. Shkarko Kmspico është activator suprem dhe më i ri për të aktivizuar të gjitha dritaret Microsoft dhe versionet e zyrës. Me këtë activator Kmspico, përdoruesit mund të aktivizojnë të gjitha versionet e Windows erdhi pas Windows XP dhe të gjitha versionet e Microsoft Office pas Zyrës 2007. Kmspico 10 Latest version Pa pagesë Shkarko është një software të habitshme me të lehtë për të kuptuar një mënyrë për të përdorur dhe të instalimit. KMSpico Shkarko është një software që mundëson PC Windows tuaj me një licencë Km. KMS stimulon kompjuterat në një rrjet lokal, duke eliminuar nevojën për kompjuterë individuale për t'u lidhur me Microsoft. KMS përdor një topologji klient-server për të bërë këtë. Duke përdorur Domain Name Sistemit (DNS) ose një konfiguracion statike, klienti Km kompjutera mund të gjetur Km kompjuterat host. Duke përdorur thirrjen e procedurës largët (RPC), Klientët km kontaktoni ushtrinë Km. kmspico versioni i fundit software mund të strehohen në kompjuter që do të vrapojnë Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2003, Windows Server 2008, ose Windows Server 2008 sistemet operative R2. It Has been updated with unlimited features and all windows and Microsoft offices. Try Our Tool for free.

Shkarko KMSpico 10 Programi ka dy komponentë, një server gjithmonë-running KMS dhe tjetri është vetë activator. Serveri aktivizon PC bazuar në identifikuesit hardware dhe çelës. Klienti ka certifikata për çdo kombinim të pajisjeve. Si dhe çelësat që punojnë. The activation proceeds in the server which are installed locally. KMSPico 10 software gjithashtu edhe instalon një përshtatës TAP (tunneling) e cila punon për të bërë njëjti kompjuter duket të jetë një tjetër. Në këtë mënyrë, kjo e bën të Windows sukses aktivizuar. Microsoft nuk mund ta ndalojë këtë workaround as që ka përdor legjitime të saj too. KMSpico for Microsoft office 2013 can be smart enough with enough programming and also the upgrades of Windows 10/ 8.1/ 8/ 7 gjitha botimet. Sactivator gjithashtu botoi Daz e Windows Loader. Nëse jeni të interesuar në Daz Dritaret Loader instead of KMSpico Activator.

Kmspico 10 Full Activator Feature & Keys

 • licenca Genuine: Kjo aktivizimi është i njëjtë si licencës Microsoft ju merrni duke paguar paratë. Ju mund të përdorni ndonjë dritare të reja, Apps online dhe, Microsoft llogari të jetojnë ose ndonjë produkt të lëshuar nga Microsoft.
 • aktivizimi Lifetime: Kmspico nuk është një software aktivizimi sprovë si për 30 ditë, kjo aktivizimi është i përhershëm. Ju nuk keni nevojë për të përsëritur instalimin brenda një periudhe
 • updated plotësisht: Kmspico activator është ruajtur shpesh dhe përditësuar nga zhvilluesit ditë e ekipit për të mbajtur licencën e vërtetë e Windows pa u zbuluar.
 • Supports 32 bit / 64 bit: KMSPico mbështet të dy 32 bit & 64-bit versionet e Microsoft Windows dhe Microsoft Office.
 • 100% i pastër: mjet nuk përmban ndonjë viruse të dëmshme ose threats.Moreover, është në gjendje për të zbuluar viruset e dëmshme ad eliminuar ato
 • plotësisht i lirë: Ju nuk duhet të paguajnë edhe një qindarkë për të aktivizuar të Windows tuaj ose software Microsoft Office.This është krejtësisht falas

Si të Shkarko Kmspico 10, dhe instalo

 • Shkarko kmspico nga Locker / Button.
 • Para së gjithash disable / të çaktivizoni mbrojtje virus software në qoftë se ju jeni duke përdorur ndonjë.
 • Shkarko kmspico_setup exe nga e dhënë e zhveshjes / button.
 • Install kmspico_setup exe, sigurohuni antivirus tuaj të gjithë çaktivizuar.
 • Tani ju duhet të prisni për një kohë të Automate dhe të drejtuar software kmspico.
 • Rinisni sistemin tuaj, dhe të gëzojnë software.

 

Shkarko Kmspico 10 Activator

autor: Anastasiya Libra

Hipster-friendly ekspert i mediave sociale. SEO Student. shkrimtar tipik. specialist Total internet. tifoz General alkoolit. Freelance proshutë pionier. Tipike birrë evangjelist. Infuriatingly përulur pop kulturës entuziast.

Lini një Përgjigju