Crack Norton Internet Security 2018

nga | nëntor 4, 2017

Crack Norton Internet Security

Norton Internet Security Crack software është një motor të besueshme anti-malware skanimit. Ky program siguron mbrojtje të plotë në kohë reale kundër viruseve, Trojans, spyware, krimba, dhe rootkits. Ajo ka teknologji Sonar cilin modul proaktive të mbrojtjes mund të identifikojë kërcënime të panjohura. sigurisë Norton 2018 çelësi i produktit gjithashtu punon si një filtër për shfletim email e internetit dhe programeve të mesazheve të çastit. për më tepër, Norton Antivirus mund të bllokojë faqet e internetit me qëllim të keq dhe shkarkime, si dhe Norton Security internetit gjenerator kryesor produkt, përmban 'mënyrë të heshtur’ alternativë konfigurimit.

Më e mirë për software Norton Internet Security Crack është se ajo analizon Facebook mur, e cila është gjerësisht duke u bërë një mjet për përhapjen e malware në ditët e sotme. sigurisë Norton 2018 çelësi i produktit Software përmban Norton Fuqia Eraser e cila është një mjet i avancuar. Kur scan klasike ndonjëherë nuk arrin të vrasë malware se gjoja ka sulmuar sistemin Ajo vjen në operacion për të vrarë ata. Norton Internet Security Crack Software gjithashtu ju mbron nga faqet e internetit të pasigurta të cilat janë të njohura për Phish për të dhënat tuaja. Si produktet antivirus janë duke përdorur teknologji unike nga dita në ditë dhe duke u bërë më të mirë, Hakerat filluar duke u fokusuar më shumë në phishing. Tricking njerëzit në informacion zbulimin mund të shfrytëzohen kundër tyre e cila është shumë më e lehtë se sa të luaj një sistem operativ kompjuterik.

Funksioni modul Insight Norton Internet Security Crack Software analizon dosjet dhe drejtimin e proceseve. Pas analizimit ajo i klasifikon ata që janë të besueshme dhe përjashton ata nga duke u skanuar, në këtë mënyrë optimizuar burimet në dispozicion në një sistem. Ekran ekran fillestar është një përmbledhje e statusit sigurisë së sistemit. Norton Internet Security Crack jep qasje të shpejtë në tiparet kryesore të programit: "Scan,’ 'Update live,’ dhe 'i avancuar Cilësimet.’ Në fund të një ekran, ju mund të merrni lidhje të shpejtë për produktet e tjera Norton, të tilla si Norton Online Backup dhe Mobile Security për Android. The interface e sigurisë në internet plas çelës Norton produkt është i efektshëm, përgjegjshëm të komandave, dhe dizajni është e bukur dhe elegante për përdoruesit. Norton produkt të sigurisë në internet gjenerator kryesor është thelbësore antivirus software në dispozicion nga Norton, dhe ajo vjen me një licencë për të mbrojtur kompjuterin tuaj ose laptop. Ju mund të përdorni edhe këtë licencë për të mbrojtur celularin tuaj.

Norton Internet Security Crack Karakteristikat

 • Ju alarme rreth aplikacioneve të rrezikshme Android para se t'i shkarkoni.
 • i përdorshëm, ndërfaqe moderne dhe motor të fuqishëm scan.
 • Features fundit të teknologjisë proaktiv hidrolokator.
 • Pastron hard drive tuaj për të liruar hapësirë.
 • Ju mban të sigurt kur ju shfletoj, dyqan dhe bankare në internet.
 • Ajo ju mbron nga mashtrimet e mediave sociale.
 • Ajo ndalon dy kërcënimet e sotme dhe nesër në internet.
 • Blocks infektuar dhe shkarkime të rrezikshme.
 • Scans Facebook mur dhe monitoron performancën e sistemit tuaj.

Si te Crack sigurisë Norton Internet?

 • Shkarko Norton Security internet plasaritur me 2018 Generator Key
 • Install sigurisë Norton Internet dhe nuk e hapur.
 • Run gjenerator kryesor dhe për të gjeneruar çelësat serial
 • Gëzojnë atë, por kurrë nuk e rinovuar në qoftë se kërkohet ndonjëherë.

Shkarko Crack Norton Internet Security 2018

autor: Emily Kenzie

mendimtar i përgjithshëm, shkrimtar, Maven Travel. eksplorues. guru web. fan Food. Alkooli entuziast. Infuriatingly përulur pionier internet.

Lini një Përgjigju