Metal Gear Solid 5 plas

nga | dhjetor 18, 2017

Metal Gear Solid V Crack

Shkarko Metal Gear Solid 5 Crack Pa pagesë

Metal Gear Solid V Crack, lëshuar në mbarë botën në shtator 1, 2015. Phantom Pain është një botë e hapur veprim-aventurë vjedhurazi game. Metal Gear Solid 5 Crack është zhvilluar për Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 dhe Xbox One. Në Phantom Pain, lojtarë të marrë rolin e Venom gjarpër në një mjedis të hapur botëror. Lojtar do të kallëzoj nga disa pika në botën e lojës, duke shmangur rojet armikut, dhe moszbulimin. Metal Gear Solid V Crack, lojtari mund të lundruar përveç të udhëtojnë në këmbë ose mbi kalë, duke përdorur mjete të tilla si makina dhe tanke. Disa vende janë malore; Lojtarët gjithashtu mund të zgjidhni për të pakësuar një fytyrë shkëmb si një shkurtore. Për më tepër mund të thërrasë për mbështetje me helikopter kundër ushtarëve të armikut në një gatishmëri luftarake. Ai gjithashtu mund të dërgoni komandat për të skaut një zonë të synuar.

Metal Gear Solid V Key Serial, gjithashtu përmban një sistem të ndërtimit bazë që lejon lojtarët për të zhvilluar armë dhe sende nga baza e tyre në shtëpi. Sipërfaqja-to-ajër sistemi Fulton shërim me lojtarë të ishte tani në gjendje për të transportuar ushtarë të kapur dhe objekte të tjera të tilla si kafshë apo automjete prapa për Nënë Base. Paratë për përmirësimin e teknologjisë Nënë bazës mund të jetë mbledhura nga objektet gjenden në të gjithë hartën (si diamante, kontejnerët e anijeve, kuti propozimit). Paratë mund të merret duke dërguar ushtarë të rekrutuar në misione luftarake në mbarë botën. Të ardhurat është investuar në përmirësimet në pamjen dhe aftësitë, Armët dhe pajisjet e snake, shokët e tij AI, dhe vehicles.Metal Gear Solid 5, përfshin dy modes multiplayer. Së pari është e re Metal Gear Online. multiplayer mode e dyta është një zgjerim i Nënë Base-ndërtimin e bazës funksion. Në këtë mënyrë, lojtarët mund të zgjeruar operacionet e tyre. Këto operacione janë përdorur për të përfshirë “Bazat Forward Operative” e cila mund të përdoret për të gjeneruar burime. gjithashtu, këto operacione mund të bëjë të ardhura për fushatën e vetme-lojtar

Metal Gear Solid V Crack PKJ-ja, përfshin dy modes multiplayer. Së pari është e re Metal Gear Online. multiplayer mode e dyta është një zgjerim i Nënë Base-ndërtimin e bazës funksion. Në këtë mënyrë, lojtarët mund të zgjeruar operacionet e tyre. Këto operacione janë përdorur për të përfshirë “Bazat Forward Operative” e cila mund të përdoret për të gjeneruar burime. gjithashtu, këto operacione mund të bëjë të ardhura për fushatën e vetme-lojtar.

Metal Gear Solid 5 Ground zero Features

 • Metal Gear Solid V Crack, easy to play with incredible gameplay interference
 • Loja ka një cikël ditë-dhe-natën që shkon në kohë reale.
 • Phantom Pain përfshin dy modes multiplayer
 • efektet e Moti, such as sandstorms and rain also affect the gameplay environment.
 • Një i ri drejtim game Dizajni lejon lojtar për të zgjedhur në atë mënyrë që ata duan ngjarje histori të zhvillohet duke zgjedhur misione në çdo mënyrë u pëlqen
 • Në repertorin gjarprit janë dylbi, hartat, pistols, assault rifles and explosives which make the game more interesting.

Metal Gear Solid V Kërkesat Phantom Pain Sistemit

 • Windows 7,8 Operimit të Sistemit
 • Quad core, intel core i5 ose procesor të mirë
 • 4GB memorie të instaluar (RAM)
 • NIVIDIA GeForce (2GB) Graphics
 • 11 DirectX
 • 28GB hapësirë ​​e lirë e vështirë

How To Crack Metal Gear Solid 5

 • Shkarko Metal Gear Solid V from given button and locker
 • Instaloni lojë
 • dosje e hapur plas & lexuar të gjithë udhëzimin e.
 • Easy crack! gëzojnë.

 

Shkarko Metal Gear Solid 5 plas

 

Lini një Përgjigju