Ngritja e Raider Tomb Crack për PC

nga | dhjetor 12, 2016

Ngritja e Raider Tomb Crack

Shkarko Rise i Tomb Raider Crack Lirë

Ngritja e Raider Tomb Crack për PC është një veprim me një kthesë të aventurë lojë video. Storyline e lojës ndjek Lara Croft si ajo e sipërmarrjeve në Siberi në kërkim të qytetit legjendar të Kitezh. Ndeshur me një shoqëri paraushtarak që synon rrahjen e saj me premtimin e qytetit të pavdekësisë. Loja kryesisht fokusohet në mbijetesën dhe luftuar. për më tepër, një lojtar do të eksplorojnë peisazhin dhe të ndryshme fakultative tombs.Camilla Luddington ngrihet përsëri në zë dhe ekzekuton rolin e saj si Lara. Lojtarët kanë për të kontrolluar Lara nëpërmjet situatave të ndryshme si kundërshtarët ndeshur, dhe duke përfunduar mister seksione platformë. Ajo përdor Gadgets të ndryshme për të çuar përpara dhe të shkojnë në përmes histori. gjithashtu, Lara mund të shfrytëzojnë mjedisin në avantazhin e saj në lojë. Ajo mund të fshehin në shkurre ose pemë. Më interesante është crafting koktej molotovi dhe granata të improvizuara, të shtënat shigjeta në objekte për të shkëputur armiqtë.

Camilla Luddington ngrihet përsëri në zë dhe ekzekuton rolin e saj si Lara. Lojtarët kanë për të kontrolluar Lara nëpërmjet situatave të ndryshme si kundërshtarët ndeshur, dhe e mbarimit seksione platformë puzzle. Ajo përdor Gadgets të ndryshme për të çuar përpara dhe të shkojnë në përmes histori. gjithashtu, Lara mund të shfrytëzojnë mjedisin në avantazhin e saj në lojë. Ajo mund të fshehin në shkurre ose pemë. Më interesante është crafting koktej molotovi dhe granata të improvizuara, të shtënat shigjeta në objekte për të shkëputur enemies.Additionally, Lara ka fuqinë e rooftops kalojnë, dhe mund gjithashtu të shmangur të luftuar së bashku duke u ngjitur pemë. Llojet e ndryshme të harqet mund të bëhet për t'u përdorur nga kafshët e veçanta dhe materialeve të cilat Lara mund të gjuajtur dhe rikuperoj. pistol Lara, ngjitje akset dhe shotgun, pushkë sulmi secili me variante e tyre janë në veprim. Artikuj të reja në Ngritja e lojës Tomb Raider Crack përfshijnë një thikë gjuetie për përleshje ose vjedhës sulmeve. Një ri-ajër i pastër është shtuar edhe për eksplorim nënujor, dhe një të vini për të hapur bllokohet arka mbyllur dhe mekanikë doors.Platforming janë gjithashtu pjesë e një aventurë si hedhur përpara kundër një mur vertikal dhe not. Lura mund të bëjë duke kërcyer nga parvaz në parvaz, si dhe plot gjallëri në trapez.

gjithashtu, Lara ka fuqinë e rooftops kalojnë, dhe mund gjithashtu të shmangur të luftuar së bashku duke u ngjitur pemë. Llojet e ndryshme të harqet mund të bëhet për t'u përdorur nga kafshët e veçanta dhe materialeve të cilat Lara mund të gjuajtur dhe rikuperoj. pistol Lara, ngjitje akset dhe shotgun, pushkë sulmi secili me variante e tyre janë në veprim. Artikuj të reja në lojë përfshijnë një thikë gjuetie për përleshje ose vjedhës sulmeve. Një ri-ajër i pastër është shtuar edhe për eksplorim nënujor, dhe një të vini për të hapur bllokohet arka mbyllur dhe mekanikë doors.Platforming janë gjithashtu pjesë e një aventurë si hedhur përpara kundër një mur vertikal dhe not. Lura mund të bëjë duke kërcyer nga parvaz në parvaz, si dhe plot gjallëri në trapez. Rritja e plas Tomb Raider PC zgjidh problemet e tua. Këtu janë disa tipare të rritjes së Tomb Raider plas.

Ngritja e Tomb Raider Crack lojë ka karakteristika të mrekullueshme

 • sistemi Rregullimet:
  Lojtaret mund të krijoni artikuj si lloje të ndryshme shigjeta (helm, granatë, litar, climbable, zjarr) Në lojë për mjedisin e ashpër nga ushqim me kërma materialeve nga bimët dhe kafshët.
 • sistemi i motit:
  Të dy personazhet e njeriut dhe të kafshëve mund të reagojnë në një cikël ditë-natës.
  Për shembull, në qoftë se është koha e dimrit Lara duhet të gjej një ujk i cili vjen vetëm gjatë një kohë të caktuar të ditës për të krijuar një shtresë hardier dimrit
 • karakteristika të Lëvizshmërisë:
  Lara mund të notosh i cili do të shtojë të taktikave të saj luftarake.
 • ngjarje të shpejta në kohë:
  Mund të bëjë dodging për të shmangur kurthe vdekjeprurëse në lojë dhe për të kryer sulme përfunduar dhe kundërvihet.
 • Lehtë për të luajtur:
  Kjo është një interesante dhe të lehtë për të luajtur lojë me lëvizje të qetë opsione.
 • 3D Interface:
  peisazhet e bukur dhe vende të bukura, pamje malore, etj. japin lojtar për të ndjehen çdo gjë ndodh për të vërtetë. Bën lojtar të përfshihen më shumë në të.

Si ta perdoresh & Crack Ngritja e Tomb Raider

 • Shkarko Rritja e statusit plas Tomb Raider lirë nga Locker dhënë
 • Tani Download lojë nga butonin e dhënë
 • Zëvendësojë file plas nga directory lojë
 • Enjoy The Tomb Raider plas lojë.

Download Rise of the Tomb Raider Crack for PC

autor: Emily Kenzie

mendimtar i përgjithshëm, shkrimtar, Maven Travel. eksplorues. guru web. fan Food. Alkooli entuziast. Infuriatingly përulur pionier internet.

Lini një Përgjigju