Ashampoo MP3 Cover Finder 1.0.13 plas

nga | janar 21, 2018

Ashampoo MP3 Cover Finder Crack është një program shumë i dobishëm për të dashuruar muzikë, Me këtë program ju mund të gëzojnë të dy komponentët audio dhe vizuale në formën e një punë të shquar të artit. Përdorni këtë program për të gjetur quilts më të bukura për të gjitha Mp3 këngët tuaja. Për shkak të metadata të tilla si artist, album, gjini, koleksionin tuaj MP3 muzikë të lehtë për të gjetur dhe të organizojnë. Ashampoo MP3 Cover Finder Crack

Latest Ashampoo MP3 Cover Finder Crack

Crack Full Ashampoo MP3 Cover Finder nuk mund të jetë më e lehtë për t'u përdorur, ose. klikuar “shtoj” button sjell deri pesë mënyra të veçanta për të shtuar këngë: një file të vetëm, Dosje tuaj dedikuar muzikës, një dosje të tërë, zvarrit, dhe rënie, ose nga iTunes tuaj. Këngë të ngarkesës deri, dhe software pyet nëse ju do të preferoni për të gjetur mbulon menjëherë ose më vonë.

Check out other Ashampoo’s Products

Key Ashampoo Antivirus License 2018

Ashampoo Burning Studio Crack 2018

Procesi mund të marrë afër në lidhje me nga dy deri në dhjetë minuta në varësi të numrit të këngëve ju zgjidhni: Është off kërkuar të dhënat e internetit dhe fotografi për informacionin e duhur, dhe këto gjëra të marrë kohë. Ashampoo MP3 Cover Finder Crack Activator ju lejon të zgjidhni këngën apo udhë për të cilën ju doni të shtoni mbulesën. Pas bërë me procesin e përzgjedhjes ju vetëm duhet për të goditur butonin Jam optimist, dhe ky software do të fshirë të gjitha të dhënat standarde dhe zgjidhni mbuluar për këngën nga interneti e cila ka vlerësimin më të lartë në mënyrë automatike.

What’s New in Ashampoo MP3 Cover Finder 1.0.13?

Me Ashampoo MP3 Cover Finder, ju me siguri do të jetë në gjendje të llogarisin në veçoritë e përparuara në shumicën e muzikant automatikisht krijon një listë dëgjimi përputhet me preferencat tuaja muzikore. Ashampoo MP3 Cover Finder ju lejon për të ruajtur më shumë se 1000 këngë në një kohë. Hedhja bibliotekën tuaj të gjithë në përleshje merr disa hapa. Ju mund të zgjedh të larta këngët tuaja dhe për të gjetur ngarkesën mbulon dhe pastaj të qartë ata jashtë për të prodhuar hapësirë ​​për të tjerët. Kjo është një sherr për ata me bibliotekat e mëdha, por nuk ka të ngjarë të ndryshojë shumicën.

Ashampoo MP3 Cover Finder Key Features

 • Shkarko mbuluar më të përshtatshme për mbledhjen MP3 përmes muzikës tuaj, duke përdorur burime të shumta të besueshme.
 • Përdorimi i teknologjisë në menaxhimin e MP3 këngët tuaja, pa metadata duhur ose emrin e file.
 • Zgjidhni mes kopertinat për të vetme apo album.
 • Auto-mbushur dhe optimization ID3 tags e MP3 këngëve tuaja.
 • Gjeni dhe të organizojnë muzikë MP3 nga artist, album, gjini, etj.
 • Ose le Ashampoo MP3 File Finder automatikisht bashkangjitni një mbulesë ose të bëjë atë me dorë.
 • Merrni përparësi të krijimit të avancuar automatik playlist e muzikant shumë të avancuar.

Si te Crack Ashampoo MP3 Cover Finder?

 • Shkarko Crack plotë Ashampoo MP3 Cover Finder
 • instaloni software dhe rinisni sistemin tuaj nëse është e nevojshme.
 • kopjoni skedarin exe plasaritur dhe ngjitur në dosjen e instalimit.
 • asnjëherë përditësim! Enjoy plas

Shkarko Ashampoo MP3 Cover Finder 1.0.13 plas

 

Lini një Përgjigju