Key AnyDesk License 2017

nga | korrik 28, 2017

Key AnyDesk License

AnyDesk License software Key është më e besueshme e largët aplikimi më të shpejtë në botë desktop për përdoruesit. Përdoruesit mund të hyni të gjitha programet e tyre, dokumentet, dhe fotografi nga kudo, pa pasur nevojë të besojë të dhënat e tyre në një shërbim cloud. Të gjithë ju duhet të bëni për të marrë filluar është për të shkarkuar AnyDesk License Key mac & pc dhe të nisë dosjen e programit 1.1MB. Nuk instalimit ose (rrjeti) konfigurimit të kërkuara. AnyDesk është një Desktop mrekullueshme Remote kërkesë që përdor një të re tipar Video codec për users.Moreover, ajo është e shkathët, të sigurt dhe të lehtë nuk do të shqetësojnë e punës të përdoruesve të PC. AnyDesk Key License software përdor TLS1.2 encryption, dhe të dy skajet e lidhjes janë verifikuar cryptographically.

AnyDesk Mac është software shumë i lehtë ajo nuk ka marrë shumë hapësirë ​​dhe është e ngjeshur në një skedar 1MB, dhe nuk instalimit ose administrative privilegjet janë të nevojshme. UI i AnyDesk është e thjeshtë dhe e lehtë për të navigate.With AnyDesk License përdoruesit kyçe mund të përdorin kompjuterin e tyre personal nga kudo. personalizuar AnyDesk-ID i tyre është çelësi për Desktop tyre, me të gjitha aplikacionet tuaja, dokumentet, dhe fotot. Me e rendesishmja, të dhënat e anëtarit qëndron aty ku i takon në hard drive tyre dhe askund tjetër.

AnyDesk 3.4.1 Crack plus Leje kandidojë kyç në mënyrë portative by default, por përdoruesit mund të instaloni atë si një program të rregullt në qoftë se ata duan to.During një lidhje aktive largët, disa settings janë në dispozicion nga menyja bar.AnyDesk mund të ndryshojë lidhjen për të krijuar më të mirë të cilësisë së mundshme videos, shpejtësi, ose të balancuar në mes të dy. për më tepër, cilësimet janë gjithashtu të përshtatshëm si tregon kursorin largët, shëndoshë transmetimit, turning off clipboard syncing, paaftësi e kontrollit për pamje-vetëm, bllokuar kontributin e përdoruesit tjetër, dhe duke marrë një screenshot.Files gjithashtu mund të transferohen me AnyDesk duke kopjuar ato në Clipboard dhe pastaj pasting ato në kompjuter në distancë.
AnyDesk operon me Linux, MacOS, Windows 10, Windows 8, Windows 7, dhe Windows XP sistemet operative.

Key AnyDesk License 2017 Features plas

 • Lehtë për t'u përdorur me një ndërfaqe miqësore përdorues.
 • shkurtesat e lidhjes mund të ruhen për Desktop për qasje të shpejtë
 • Gjatë një sesioni, Kontrollet mund të kaloi në mes të palëve.
 • Shortcuts e tastierës mund të dërgohen në një kompjuter në distancë, edhe Ctrl-Alt-Del.
 • Imazhi llogari përdoruesi në Windows do të shfaq si identifikimin e tyre kur kërkon të lidheni me një kompjuter.
 • Një listë e lidhjeve të kaluara paraqet përgjatë pjesën e poshtme të AnyDesk për të bërë lidhjet e vjetra hapjen e lehtë.
 • Informacion rreth kompjuterit të largët mund të shihet në një skedë e informacionit të sistemit.
 • përmbajtjen clipboard mund të synced nëpër pritës dhe klientit kompjuter të.
 • Të pastër dhe ndërfaqe uncluttered dhe kanë mundësi portativ në dispozicion.
 • Small Shkarko Size (vetëm mbi 1 MB) dhe mbështet transfertat fotografi.
 • Mund të kandidojë në mënyrë ekran të plotë dhe kanë Përmban tekst chat aftësitë.
 • Mbështet dërgimin e shkurtesat e tastierës.

Si te Crack AnyDesk Premium 3.4.1?

 • Shkarko AnyDesk plasaritur me 2017 Key License
 • Install AnyDesk dhe nuk e hapur.
 • Kopjo skedarin licencës për dosjen e instalimit.
 • Gëzojnë atë, por kurrë nuk e rinovuar në qoftë se kërkohet ndonjëherë.

Download AnyDesk License Key 2017

autor: Emily Kenzie

mendimtar i përgjithshëm, shkrimtar, Maven Travel. eksplorues. guru web. fan Food. Alkooli entuziast. Infuriatingly përulur pionier internet.

Lini një Përgjigju