WinUtilities Professional Edition 15.2 Crack

Со | февруари 8, 2018

WinUtilities Professional Edition 15.2 Crack

WinUtilities Professional Edition 15.2 Crack

WinUtilities Professional Edition 15.2 Crack е наградуван на збирка на алатки за да се оптимизира и да се забрза ефикасноста на вашиот компјутер. Оваа алатка се состои од комунални претпријатија да се исчисти на привремени датотеки на вашиот дискови, регистар, бришење на Интернет прелистувач историја и примена, кеш, и колачиња. WinUtilities Про пукнатината, исто така, поддржува да се дефрагментира вашиот хард дискови и регистарот за подобрување на стабилноста и ефикасноста на вашиот компјутер. Вграден во Startup почисто ви овозможува да управуваат со стартување на програми кои се вчита автоматски со Windows, надминете скршени кратенки, најдете реплицира датотеки и деинсталирање непотребни софтвер. Повеќе карактеристики вклучуваат безбедно бришење на датотеки, ѓубрето сечење, задачи за одржување распоред и податоци за обновување.

Користење WinUtilities Professional Edition Crack & pro license code to optimize your system is very straightforward and easy. Модулите или карактеристики може да изберете од вклучуваат регистар, оптимизатор на меморија, defrag, диск defrag, стартување почиста, BHO и отстранување на. Секој од овие модули понатаму има изгледи штом еднаш ќе ги избере. Оптимизатор на меморија, на пример, ќе обезбеди податоци и решенија за вашиот процесор и RAM меморија и ќе ви овозможи да го контролираат вашиот перформанси и оптимизатор подесувања.

WinUtilities Professional Edition 15.2 Crack има функција за еден-клик одржување која ви овозможува да се изврши основна или напредна задржување во една централна локација. Суштинските улоги се на празнење на многу типови на датотеки како на привремени датотеки, интернет колачиња, ѓубре папки, Историја на интернет и тоа брзо скенирање на регистарот на системот. Напредни функции може да анализира и настанувањето на регистарот, анализира и настанувањето диск, и да се анализира и поправка неправилен грешки и регистарот записи. Копчето за одржување со еден клик да се работи било која од алатките што сакате во низа и потоа да ви даде избор на тоа како би сакале да ги поправат грешките. Вие исто така може да се закаже чистење на дискот; чистење историја, регистар за чистење и диск defragging автоматски со користење на овој компјутер поправка на софтвер.

WinUtilities Professional Edition 15.2 Crack

WinUtilities 15 про Crack & лепенка Карактеристики

 • WinUtilities Professional Edition 15.2 Crack комбинира диск defrag и чисти, регистар за расчистување & defrag, оптимизација на системот, замав приватност, кратенка фикс, оптимизација диск, junk files clean, и повеќе, За да се гарантира вашиот компјутер Стартувај како нова, еден.
 • Тоа ви дава нов компјутер чувство повторно.
 • Вие не треба да се биде професионален или знаат многу за компјутер. Сите што треба да направите е да го инсталирате, и неколку кликања ќе ве натера да уживате во нов компјутер чувство повторно.
 • Подобри перформанси на вашиот компјутер за вашата работа или игри.
 • Чиста и Фикс компјутер Проблеми со еден клик
 • Брзи и моќни Windows чист.
 • Поддршка на сите верзии на Microsoft Windows.
 • Лесен за користење.

How to Crack WinUtilities?

 • Download win utilities professional 15.0 поставување и клучните
 • Install the Downloaded Setup as regular install
 • Софтвер Стартувај софтвер
 • за сериски клучеви отворен readme.txt & Регистриран Софтвер.
 • Вие сте Разбиена.
 • Започнете со користење на програма пукнатината & Уживај.

Download WinUtilities Professional Edition 15.2 Crack

 

Оставете Одговор