Сони Вегас Про 14 Crack

Со | јануари 29, 2017

 Сони Вегас Про 14 Crack

Преземете Сони Вегас Про 14 Crack слободен

Сони Вегас Про 14 е одлична програма за уредување видео со неколку нови функции професионално ниво. Преземете Сони Вегас Про 14 целосна пукнатината и печ-уредник е билансот на моќна функција во собата со почетник пријателски интерфејс и работното. Тоа не е сите, исто така, има паричник-пријателски цена за корисници. Преземете Сони Вегас Про 14 целосна пукнатината Keygen софтвер е уредник на временска рамка базирана на која е лесно да се научат и да ги користат за почетници. Некои промени се направени во Сони Вегас Про 14 Crack клуч кој не беше во про 12. Како што се функции порано се наоѓа на горниот дел од лентата со алатки се преместени под Хронологија. На често користени алатки се донесе малку поблиску до акција. Згора на тоа, пет нови алатки за уредување може да се контролираат од оваа нова алатникот: shuffle, фиш, слајд, Време Рашири / Компресирај и Сплит Намали. Овие сите функции претходно беа достапни во Про 12 преку тастатура, но сега се достапни со користење на кликање икони. Неколку промени се направени и за подобрување на проектот архивирање со кој сите медиумски датотеки на кои се однесуваат на сличен проект се зачувани на едно место, вклучени вгнездени рокови. Сега може да го симнете на Sony Vegas Pro 14 пукнатина 64 малку со лепенка и Sony Вегас Про 14

пукнатина 32 малку и печ нивната голема листа.

Sony Vegas Pro 14 бесплатно симнување целосна верзија 32/64 малку имаат два режими онлајн и офлајн. онлајн режим: имаат способност да коментира и да се контролира или заедно или одделно (и, во реално време и истовремено). Користење на iPad може да го запре, бараат работи, започнете да работите, па дури и ја паузирате репродукцијата. Забелешки намалувањето опција е исто така достапни на временската линија исто како маркери, кои се точни рамка може да се намали. офлајн режим: Овој режим Ви овозможува да ја преземете проекти во секое време и насекаде да ги видиш сите содржини дури и ако некој нема пристап до програмата. Најдобра карактеристика е рецензенти се способни да направат нивните повратни информации со оставање маркери и белешки.

Сони Вегас Про сите карактеристики

 • Сони Вегас Про 14 Keygen е прифатлива во споредба со другите уредувачи на PRO-ниво на Windows базирани
 • Сони Вегас Про 14 Клучот е лесен за употреба и има корисни додатоци
 • Сони Вегас Про 14 печ имаат колаборативен апликација
 • Гласност метри, исто така, се ажурираат во оваа верзија
 • NewBlueFX Видео Essentials (пакет карактеристики 100 Однапред поставени во 10 софистицирани додатоци за подобрување на проект во областа VFX.)
 • Сони Вегас Про 14 Печ нивната голема листа, исто така, имаат XAVC Интра MXF паметни направи
 • парадигма мулти-алатка: често користени алатки се организирани во pop-up менито се наоѓа под времеплов.
 • проектот за архивирање: Архива на медиумите поврзани со проектот или медиумот на кој се на временската линија.

Сони Вегас Про Системски побарувања

 • Windows 7,8,8.1,10 Операционен систем
 • quad core, Intel Core i5 процесор или подобар
 • 4GB на меморија инсталирана (RAM меморија)
 • 512MB Графика
 • 11 DirectX
 • 6GB слободен простор на хард

Како да се бори Сони Вегас Про

 • Превземи Сони Вегас Про 14 слободен од даден копчето
 • Инсталирајте го ПРО Сони Вегас
 • Отворете ја папката пукнатината & прочитајте ги сите инструкции.
 • Sony Vegas Pro Mac Crack исто така достапни во преземената папка клуч
 • За Mac корисници прочитате метод за активирање подолу
 • лесно пукнатината! Уживајте

Сони Вегас Про 14 Mac пукнатината исто така достапни, Преземете го целиот пакет од даден копчето. Не грижете се нашиот заштитен сервер ќе ви се поврзете Mac сервер. Прочитајте ја целата настава на Сони Вегас про 14 попуштат mac .txt фајл.

Преземете Сони Вегас Про 14 Crack

автор: Емили Kenzie

Вкупно мислител, писателот, патување Maven. Explorer. веб-гуру. храна вентилатор. алкохолот ентузијаст. Infuriatingly смирен интернет Пионер.

Оставете Одговор