Подемот на Рајдер пукнатината на гробот за PC

Со | декември 12, 2016

Подемот на Рајдер пукнатината Гробот

Download Rise of the Tomb Raider Crack Free

Подемот на Рајдер пукнатината на гробот за PC е акција со пресврт на авантура видео игра. Приказната на играта на следниов Лара Крофт како што вложувања во Сибир, во потрага по легендарниот град Kitezh. Борат паравоена општество кое има за цел да ја тепа со ветувањето на бесмртноста на градот. Играта главно се фокусира на опстанок и борба. Згора на тоа, Играчот исто така, ќе се истражуваат на сцена и различни изборни tombs.Camilla Luddington издига назад во гласот и ја извршува својата улога како Лара. Играчите треба да се контролира Лара низ различни ситуации, како се борат со противниците, а по завршувањето делови платформа загатка. Таа користи различни gadgets, да се унапредат и да се оди на преку приказна. Исто така, Лара може да се користат на животната средина на нејзината предност во играта. Таа може да се крие во грмушки или дрва. Поинтересно е изработката молотови коктели и импровизирани бомби, стрели во објекти за да се одвлече непријатели.

Камила Luddington издига назад во глас и ја извршува својата улога како Лара. Играчите треба да се контролира Лара низ различни ситуации, како се борат со противниците, а по завршувањето Загатка платформа делови. Таа користи различни gadgets, да се унапредат и да се оди на преку приказна. Исто така, Лара може да се користат на животната средина на нејзината предност во играта. Таа може да се крие во грмушки или дрва. Поинтересно е изработката молотови коктели и импровизирани бомби, стрели во објекти за да се одвлече enemies.Additionally, Лара има моќ на traversing покриви и исто така може да се избегне борба заедно со качување дрвја. може да се направи на различни видови на лакови да се користи од одредени животни и материјали кои Лара можат да ловат и спасување. пиштол Лара е, качување секири и пушка, автоматска пушка секој со своите варијанти се во акција. Нови елементи во подемот на Tomb Raider игра пукнатината вклучуваат ловечки нож за вечната или искористиш приликата напади. А повторно дише, исто така, се додава за подводни истражувања, и брава пик да отвори затворена каси и doors.Platforming механика, исто така, се дел од една авантура како скокање напред против вертикална ѕид и пливање. Лура може да го направи скок од работ на полицата како и занишан на трапез.

дополнително, Лара има моќ на traversing покриви и исто така може да се избегне борба заедно со качување дрвја. може да се направи на различни видови на лакови да се користи од одредени животни и материјали кои Лара можат да ловат и спасување. пиштол Лара е, качување секири и пушка, автоматска пушка секој со своите варијанти се во акција. Нови елементи во играта вклучуваат ловечки нож за вечната или искористиш приликата напади. А повторно дише, исто така, се додава за подводни истражувања, и брава пик да отвори затворена каси и doors.Platforming механика, исто така, се дел од една авантура како скокање напред против вертикална ѕид и пливање. Лура може да го направи скок од работ на полицата како и занишан на трапез. The rise of the tomb raider PC crack solves your problems. Here are some features of rise of tomb raider crack.

Подемот на Tomb Raider пукнатината игра Прекрасни карактеристики

 • изработката на системот:
  Играчите можат да создадат елементи како различни видови на тастатурата (отров, граната, јаже, climbable, оган) во играта е суровата средина од чистење на улиците материјалите од растенијата и животните.
 • временски систем:
  Човечки и животински ликови може да реагира на ден-ноќ циклус.
  на пример,, ако тоа е зимно време Лара мора да ловат волк кои само се јавува во одреден период од денот да се создаде hardier зимски капут
 • мобилни карактеристики:
  Лара можат да пливаат кои ќе придонесат за нејзината борба против тактики.
 • Брзи времето настани:
  Може да се направи за да се избегне затајување смртоносен стапици во играта и да се изврши по завршувањето напади и шалтери.
 • Лесно да се игра:
  Тоа е еден фасцинантен и лесно да ја играат играта со опции мазна потези.
 • 3D интерфејс:
  Прекрасните пејзажи и убави локации, планински, итн. им даде на играчот да се чувствуваат сè што се случува во реално. Го прави играч добиете повеќе вклучени во него,.

Како да се користи & Crack Подемот на Tomb Raider

 • Download rise of the tomb raider crack status free by given Locker
 • Сега го симнете играта од даден копчето
 • Заменете пукнатината фајл од играта
 • Enjoy The tomb raider crack game.

Download Rise of the Tomb Raider Crack for PC

автор: Емили Kenzie

Вкупно мислител, писателот, патување Maven. Explorer. веб-гуру. храна вентилатор. алкохолот ентузијаст. Infuriatingly смирен интернет Пионер.

Оставете Одговор